HAKKIMIZDA

Tellioğlu&Kaşlıoğlu Hukuk Bürosu, müvekkillerine hukukun hemen hemen her alanında hizmet vermek üzere, kendi alanlarında oldukça uzman ve tecrübeli ortak avukatlar tarafından kurulmuştur. Tam donanımlı bir hukuk firması olarak Tellioğlu&Kaşlıoğlu Hukuk Bürosu hukukun her alanında Türkiye’de iş yapan tüm ulusal ve uluslararası müvekkillerine çeşitli yabancı dillerde danışmanlık hizmeti vermekte ve danışmanlık ve dava/icra takibi hizmetleri vermektedir.

Tellioğlu&Kaşlıoğlu Hukuk Bürosu, etkin zaman kullanımı, ödünsüz yüksek kalite ve uygun maliyetli hizmet konularını ilke olarak benimsemiş, her müvekkil ve konuyu ayrı ayrı kendine özgü nitelikleriyle ele almayı şiar edinmiş bir hukuk bürosudur. Bu sebeple, hukuk büromuz sektör uzmanlığı ve müvekkil ihtiyaçlarının gerektirdiği münhasır çözümler önermeyi taahhüt etmektedir. Müvekkillerimizin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek adına mümkün olan en iyi yaklaşım ve alternatif çözümler üretebilmek için global iş hayatı ve faaliyetlere ilişkin geniş bilgi birkimimiz ile yerel kültür ve teamüllere ilişkin vukufiyeti birleştirmeyi önemsiyoruz.

Hukuk büromuzda her biri kendi ihtisas konularında uzman ve tecrübe sahibi avukatlar ve marka ve patent vekilleri çalışmaktadır. Ayrıca büromuzun Ankara, Adana, İzmir ve Konya illerindeki işlerini düzenli olarak takip eden irtibat ofisleri ve çalışanları bulunmaktadır.

Tellioğlu&Kaşlıoğlu, tecrübeli, ciddi, işe uygun, Müvekkil’in hususi ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve ayrıca müvekkillerin ticari amaçlarını ve işin/davanın mahiyetini derinlemesine kavramış tecrübeli avukatları müvekkillerin hizmetine sunmaktadır.

Büromuz ayrıca dünya çapında konferans ve seminerlere katılmakta ve şirketlerin araştırma ve geliştirme bölümlerine eğitim vermektedir.